Programma’s

Matisse_original

Huidige programma:

  • Maart 2020/September 2020 – Tholen; Breitner/Israëls; van Gogh; Panorama Mesdag; Modernisten: programma 2020_1

De programma’s van de afgelopen seizoenen, klik op de link voor downloaden van de pdf:

  • April2019/Juni2019 – Erwin Olaf; Frans Hals; David Hockney; ARTZUID: programma 2019_1
  • December 2018/maart 2019 – Corneille; Jawlensky; De Pont – Ann Veronica Janssens; Oude en Nieuwe Kerk Amsterdam: programma 2018_3
  • Augustus 2018/november 2018 – Noord/Zuidlijn-1 en Huis Marseille; Noord/Zuidlijn-2 en Rijksmuseum; “Aan zee”; Fundatie “Facing Fear”: programma 2018_2
  • Februari 2018/juni 2018 – Jump into the future, González, Hyperrealisme: Sculptuur, Bernd en Hilla e.a., Neo Rauch, Rineke Dijkstra: programma 2018_1
  • September 2017/januari 2018 – Jean Dubuffet, Koen Vermeule en Kattenliefde, Anton Heyboer en Hans Eijkelboom, A Global Table, Nederlanders in Paijs: programma 2017_2
  • April 2017/September 2017 – Gek van Surrealisme, Mondriaan en Van der Leck, Leve de Stijl en Rietveld-Schröderhuis, Fiona Tan/Fiona Banner en Art Zuid : programma 2017_1
  • Oktober 2016/Februari 2017 – Bridget Riley, David Claerbout, Daubigny-Monet-Van Gogh, Tinguely en Picasso aan Zee: programma 2016_2
  • April 2016/September 2016 – Appel, Lichte zeden, Breda: museum en KMA kasteel, Rotterdam viert de Stad, Wilden in de Fundatie en David Claerbout in de Pont: programma 2016_1
  • Oktober 2015/februari 2016 – Let us explore the stars, Low Art en High Art!, The political line, Mach Dich hübsch!, Vruchten van het voorjaar, nieuw werk van Armando: programma 2015_2
  • Maart/september 2015 – In search of meaning, De Bruyckere en Corbijn, Matisse, William Kentridge, Vormidable en Kunst en architecture in Rotterdam: programma 2015_1
  • Juni/november 2014 – Guggenheim Collection, Beeldenroute en Boijmans, Marlene Dumas, Mark Rothko en Zandvliet/Baselitz/Doherty: programma2014-2
  • Februari/juni 2014 – Marino Marini, Mondriaan en het kubisme, Fotomuseum Rotterdam, Stedelijk – Jeff Wall, GEM – Golde, Olivier en Bourke, Felix Vallotton, Centraal Museum Utrecht: programma2014-1
  • Oktober 2013/januari 2014 – Philip-Lorca di Corcia, Noordbrabants Museum, Lakenhal Leiden, Malevtiz, Schiedam, Arnhem: programma2013_3
  • Mei/oktober – Armando, Rijksmuseum, Onderzeebootloods, Van Gogh aan het werk, Hermitage, Philip-Lorc di Corcia: programma2013_2
  • Februari/Mei 2013 – Portret in portret, Mike Kelley, Lissitzky Kabakov, Gustave Caillebotte, Katharina Grosse, Bertozzi & Casoni, Nordic Art, De Sovjet Mythe: programma2013_1
  • Oktober 2012/januari 2013 – Stedelijk Museum Amsterdam, Jimmie Durham, Aristide Maillol, Anish Kapoor, Lewis Hine en Chabot, Op weg naar Van Eyck: programma2012_4
  • April/september 2012 – Dreams of Nature, Jacques Lipchitz, Lakenhal Leiden, Claude Monet: programma2012_3
  • Maart 2012 – Alexander Calder, Klee en Cobra: programma2012_2
  • Januari/februari 2012 – Marijke van Warmerdam, Parijs (Den Haag) en Sluijters: programma2012_1

Schrijf je in: Ga mee naar het museum

 

‘De afbeeldingen op deze website worden getoond ter illustratie van de activiteiten’